Tramvay

Tramvay

Elektromekanik sistem yoğunluğu metro hatlarına göre daha az olan tramvay projeleri, altyapı maliyetlerinin az olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. 
 
İstanbul, Gaziantep, İzmir, Kocaeli, Eskişehir illerimizin tüm tramvay hatlarının SCADA sistemini yapan ekip olarak enerji yönetim SCADA sisteminde Topolojik Renklendirme sistemine çok önem veriyoruz. 
 
Tramvay projelerinde alt sistemlerle sorunsuz entegrasyon sağlanabilmesi için saha cihazlarının esnek programlamaya uygun seçilmesi yeterli değildir. Proje idareciliği ve önceliyi test prosedürleri ile projedeki devreye alma süresini optimize edebiliriz. 
 
Tramvay işletmelerine kapalı kutu yazılımlar, efektif çalışmayan topolojik renklendirme ve zaman hassasiyetinin olmadığı mimariler büyük zorluk getirir. 
 
Elmak olarak tramvay projelerinde açık sistem, genişlemeye uygun, IEC altyapısına sahip ve enerji yönetimini operatörlerin çok aktif yapabildiği sistemler kuruyoruz. 
 
Öncelikli olarak seçtiğimiz saha cihazları ve kontrol merkezi yazılımında raylı sistemlere uygun ekipmanlar olmasını, telemetri protokollerini sağlamasını ve işletme için bakım kolaylığı olmasını istiyoruz. 
 
(0216) 315 40 55
(0216) 315 40 66
info@elmak.com.tr
©2016 - ELMAK Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM