Bakım Yönetim Yazılımı

Yatırımlarının büyük bir çoğunluğu makine, bina, ekipmanlardan oluşan işletmelerin düzenli bir planlama eksikliğinde duruş maliyetleri bakım maliyetlerinden daha fazla olabilmektedir. Bu yatırımların sürdürülebilir işletme varlıklarına dönüşmesi ve verimliliği için üretim sürecinin verimliliğini artıran ve maliyetleri azaltan önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu amaç doğtultusunda; tesis ya da şirketinizin varlık yönetimini, sisteminizin bakım bilgilerini ve güncel iş emirlerini en iyi şekilde izleyip analiz edebilecek etkili bir bakım yönetim yazılımı tercih edilmelidir.

20 yıldan fazla tecrübesi ve 1400’den fazla müşteri sayısıyla Maintenance Connection Bakım Yönetim Yazılımı, varlık ve bakım bilgilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olanları sağlamaktadır. Varlık yönetimi, iş emri takibi, önleyici bakım modülü, prosedür ve standart kontrolü, satın alma, envanter kontrolü, görev dağıtım çizelgeleri, süre & maliyet hesaplamaları dahil olmak birçok konuda tek bir platform üzerinden kontrol sağlayabilmenize olanak vermekle birlikte uzaktan/mobil ve online/offline çalışma opsiyonlarıyla kontrol sürekliliğini sağlamaktadır.

Sağlık, endüstri, üretim, enerji, ulaşım, eğitim tesisleri, devlet kurumları başta olmak üzere 30’dan fazla sektörde kullanılmakta olan Maintenance Connection Bakım Yönetim Yazılımı; kolay entegre edilebilen yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü, satış sonrası sürekli desteği ve farklı kurulum/kullanım yöntemleriyle müşteri deneyimini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemektedir.

MAINTENANCE CONNECTION

İş emri yönetim modülü, dijital ortamda iş emri yaratabilmenizi, görevlendirme ve iş takibi yapmanızı sağlar. Otomatik iş çizelgeleriyle süreç gelişimine katkı sağlar. İş emirleri içinde varlık lokasyonu, bakım prosedürleri, görevlendirmeler, çalışan maliyetleri gibi bir çok detayı gözlemlemenize olanak sağlar.

İş Emri Yönetimi

Varlık yönetimi sayesinde kayıt tutma işlemleriniz artık daha kolay. Tek bir havuz üzerinde online olarak organizasyonunuzun varlık detaylarına ulaşabilirsiniz. Arama ve filtreleme özellikleriyle arşivlenmiş eski veriler ve planlanmış bakım çizelgelerine rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Varlık Yönetimi

Envanter yönetim elinizdeki ekipmanların net adet ve lokasyon bilgisine erişiminizi sağlar. Barkod okuma özelliğiyle beraber envanter sayımını kolaylaştırır ve depo giriş/çıkış prosedürlerini takip etmenizi sağlar.

Envanter Yönetimi

Önleyici Bakım modülü sağladığı öngörücü korumayla para ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Kolay bir şekilde ajandanızı ayarlabilir, bakım prosedürleri oluşturabilir, iş yüklerini dengeleyebilir ya da gireceğiniz kriterlerle bunları otomatikleştirebilirsiniz.

Önleyici Bakım

MC raporlama modülü sayesinde, gereken veriler istenilen anda rapor olarak temin edilebilir. Sistemde otomatik zaman çizelgesi, iş emri takibi, performans analizi gibi konular için oluşturulmuş 200'den fazla hazır rapor örneği bulunmaktadır.

Raporlama

Mobil cihazlarda kullanılabilen MC, teknisyen ve operatörlerin sahada iş emri yaratmalarına, güncellemelerine ve tamamlamalarına imkan verir. Bu sayede iş emri tamamlanma sürelerini azaltarak, varlık ve ekipmanlara mobil cihazlar aracılığıyla her an erişilebilinmesini sağlar.  

Mobilizasyon

MC bakım yazılımı tüm potansiyel erişim noktalarındaki kritik bakım verilerinizi; veri merkezlerindeki fiziksel sunucu erişiminden, internet üzerinden yazılımdan iletilen verilerin şifrelenmesindeki izin denetimlerine kadar geniş bir kapsamda korur.  

Güvenlik

MC 20 yıldan fazla süredir organizasyonlara bakım yönetimi konusunda yardımcı olmaktadır. Yazılım, kullanıcıların yeni lokasyon, varlık, çalışan ve bakım süreci eklemelerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Çok Bölgeli Bakım Yönetimi